Permanentinis makiažas tai viena šiuolaikinių procedūrų kurios metu specialios įrangos pagalba į viršutinį odos sluoksnį (epidermį) įvedamas pigmentas. Permanentinis makiažas dar vadinamas: mikropigmentacija, tatuažas, kontūrinis makiažas, ilgalaikis makiažas. Pagrindinė procedūros savybė, išlaikyti subtilias formas, suformuoti trokštamus antakius, paryškinti akių linijas, pakeisti lūpų spalvą ir pataisyti asimetriją.

ANTAKIAI

  • Procedūra atliekama, kai antakiai yra labai reti, šviesūs, asimetriški arba jų apskritai nėra. Antakių forma gali kardinaliai pakeisti veido formą ir išryškinti bruožus. Taip pat šios procedūros metu galima paslėpti antakių srityje esančius randus. Antakių ilgalaikis makiažas atliekamas įvairiomis technikomis atsižvelgiantį Jūsų odos būklę bei norus: imituojant plaukelius, sukuriant šešėlio ar pudrinį efektą, taip pat „ombre” efektą, kai antakių priekis pigmentuojamas švelniai o link uodegėlės spalva intensyvinama.

AKYS

  • Procedūra atliekama, norint paryškinti akių kontūrus, optiškai padidinti akis ar pabrėžti jų spalvą. Norint paslėpti retas blakstienas, kontūras piešiamas tarp blakstienų plaukelių. Ši procedūra atrodo itin natūraliai ir visiškai nesudaro dirbtinio efekto. Gilaus ir išraiškingo žvilgsnio sukūrimui piešiamos „strėlytės“. Strėlyčių ilgis piešiamas atsižvelgiantį akių formą ir voko struktūrą.

LŪPOS

  • Procedūra atliekama norint pašalinti lūpų asimetriją, paryškinti spalvą, pakoreguoti formą ar vizualiai padidinti lūpų apimtį. Šios procedūros metu pigmentą galima įvesti tik į lūpos kontūrą, atlikti dalinį ar pilną tušavimą. Pigmento spalva parenkama individualiai atsižvelgiant į esamą lūpų spalvą ir odos toną.


PROCEDŪRAS ATLIEKA:

EDITA

Sklenienė

Sertifikuota, turinti Europos permanentinio makiažo asociacijos „Elite Master“ kvalifikaciją, permanentinio makiažo meistrė. Lietuvos permanentinio makiažo asociacijos narė. Nuolat kelianti kvalifikaciją ne tik Lietuvoje, bet ir tarptautiniuose, žinomiausių meistrų rengiamuose seminaruose bei mokymuose.

PLAČIAU SKAITYKITE SKILTYJE - APIE MANE

KAIP UŽSISAKYTI?

PASLAUGAS GALITE UŽSISAKYTI TELEFONU –

+37068425653

TURITE KLAUSIMŲ? MIELAI ATSAKYSIME.

    MUS GALITE RASTI: